Beno

Wypożyczalnia samochodów

47-320 Gogolin ul. Malińska 1

Zadzwoń  600 940 381

Jesteśmy wypożyczalnią samochodową, która w swojej flocie posiada serwisowane, eleganckie, dobrze wyposażone i bezpieczne auta. Klient może liczyć na szeroki wybór różnych modeli. Proponujemy m.in. samochody osobowe (VW Passat B7, VW Golf 6/7, Skoda Rapid, Skoda Octavia) oraz auta osobowo-dostawcze (VW Caddy i Opel Vivaro). Wszystkie proponowane pojazdy wyposażone są w klimatyzację, co przekłada się na wysoki komfort podróżowania.

Możliwe jest wypożyczenie auta na jeden dzień, tydzień lub nawet dłużej. Ofertę kierujemy do klientów z Gogolina, Krapkowic oraz okolic.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zarówno wypożyczenie auta na krótki, jak i długi termin jest bardzo proste i nie wymaga skomplikowanych formalności. Klienci korzystają z naszych usług m.in. w sytuacji niespodziewanej awarii samochodu, pilnego wyjazdu lub dłuższego oczekiwania na naprawę pojazdu. To wygodne i tanie rozwiązanie, które umożliwia podróżowanie zarówno po regionie, jak i po całej Polsce. Zapewniamy jasne i konkretne warunki wypożyczenia auta.

Oprócz wypożyczania samochodów oferujemy wynajem limuzyn, które doskonale sprawdzą się jako środek transportu podczas wyjątkowych uroczystości. Luksusowe auta dostarczą użytkownikom niezapomnianych emocji oraz zrobią wrażenie na zaproszonych gościach.

Jeśli pilnie potrzebujesz auta, zgłoś się do nas. Odwiedź firmę osobiście w Gogolinie lub skontaktuj się telefonicznie.

Wynajem limuzyn

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego luksusowy pojazd na specjalne okazje to jeden z elementów, o którym myślimy, organizując różnego typu uroczystości. Niezapomniane wrażenia i zapierający dech w piersiach efekt  to tylko część z powodów, dla których warto zarezerwować niezwykle widowiskowe auto do ślubu

Wynajem auto lawet

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu lawet, dysponując bezpiecznymi i dostosowanymi do potrzeb Klienta pojazdami, zapewniając kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji. 

To był nasz pierwszy raz  i byliśmy bardzo zadowoleni z całego doświadczenia. Cena była niższa niż w innych firmach. Nasze doświadczenia były dobre od początku do końca, więc wrócimy w przyszłości

Marek K.

„Profesjonalny personel, który wie, co robić.

Żaneta N.

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

47-320 Gogolin ul. Malińska 1

Dotacje PROW 2014 - 2020

Polityka Prywatności

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie są cenami netto.